Náš tým

Kvalita výuky bezprostředně souvisí s kvalitními lektory. S potěšením můžeme konstatovat, že máme kvalitní a kvalifikovaný tým lektorek a lektorů včetně rodilých mluvčích. Umíme naše studenty připravit na absolvování certifikačních zkoušek, a to především FCE a CAE. 

 

Vedení školy a administrativa

Milan Kouba - ředitel jazykové školy. V letech 1985-1990 studoval na UK Praha učitelský obor Nj-Tv. Od října 1990 do června 1991 strávil na Sprothochschule Köln v Kolíně nad Rýnem jako Gasthörer. Vede kurzy němčiny pro středně pokročilé, pokročilé, dále vyučuje firmení kurzy popř. obchodní němčinu.

Romana Koubová vystudovala na UK Praha učitelský obor Ze-Tv. V letech 1990-91 strávila v Německu. Nejprve pracovala jako Au-pair, poté absolvovala certifikační kurz německého jazyka na Volkshochschule v Cáchách (Aachen). 

Darina Jochmanová - je zodpovědná za veškerou administrativu, mimo jiné fakturaci, sestavování rozvrhů, kontrola docházky lektorů, spravování webových stránek a taky úklid učeben a organizaci chodu celé jazykové školy. Má bohaté zkušenosti s komunikací s klienty.

 

Lektorky a lektoři anglický jazyk

Michaela Šrajerová - headteacher pro anglický jazyk. Její velkou předností je schopnost jasného výkladu gramatických jevů, procvičování gramatiky na konverzačních tématech, organizace hodiny a schopnost přimět studenta/ku připravovat se průběžně na výuku. Má bohaté zkušenosti v přípravě na certifikační zkoušky FCE. Díky 100% úspěšnosti si získala důvěru především u středoškolské mládeže.

Markéta Crane - Markéta má velmi dobré výsledky v individuální i skupinové výuce anglického jazyka. Angličtinu ovládá v takové míře, že jak její výslovnost, tak slovní zásoba je na úrovni rodilého mluvčího. V dubnu 2017 absolvovala zkoušku CPE (úroveň C2) s hodnocením A. V roce 2013 dostudovala bakalářsky obor - Anglický jazyk pro odbornou praxi.

Stephen CraneRodilý mluvčí (z Austrálie) se zkušeností s výukou z Ruska (roční pobyt v Moskvě) a z Jižní Koreje. Vystudovaný učitel literatury pro střední školy, dokáže skvěle zaujmout především teenagery, ale i všechny ostatní věkové kategorie našich studentů. Již 9 let vzájemné spolupráce obohacuje nejen celý tým, ale především jeho studenty.

Jana Runčíková - Jana je mladá lektorka, která své znalosti angličtiny opírá především o pobyt v USA. Vede kurzy začátečníků až mírně pokročilých. Ve firmách vyučuje individální i skupinové kurzy.

Barbora Nožičková Bára má velmi dobré výsledky v individuální i skupinové výuce angličtiiny dospělých ve firmách. Vystudovala překladatelství a tlumočníctví se státni jazykovou zkouškou z angličtiny na UPOL. Je tedy aprobovanou lektorkou anglického jazyka.

Věra Štěchová - Věra je naší dlouholetou lektorkou. Vyniká velmi dobrými znalostmi anglického jazyka, a to i v Business English. Její znalosti obchodní angličtiny souvisejí s jejím druhým oborem, a to je ekonomie. V roce 2014 dokončila inženýrské studium na ekonomické škole. V současné době je na MD.

Tereza Beranová - Tereza je mladá lektorka, která v naší jazykové škole vede především kurzy pro děti.

Vlaďka Karásková - Vlaďka je novou posilou naší jazykové školy a vede firemní kurzy - individuální i skupinové. 

Dana O´Flynn - Dana je naše nová posila, která ve škole vede kurzy pro děti a taky učí i ve firmách .

Scott Hansen - Scott, rodilý mluvčí z Anglie je naše další nová posila. Učí ve firmách a vede i kurzy pro děti.

 

Lektorky a lektoři německý jazyk

Pavla Nedbalová - Pavla lektorka německého jazyka se zkušenostmi z firemní praxe. Její velkou předností je výborná výslovnost. Vyučuje především ve firmách.

Zdeněk Dlouhý - Zdeněk má zkušenosti s výukou německého jazyka na Waldorfské škole, rád však učí i dospělé. Je spolehlivý a důsledný, vede skupinové kurzy pro veřejnost a taky vyučuje ve firmách. Jeho velkým koníčkem je cestování.

Markéta Vejvodová  - Markéta vystudovala pedagogickou školu obor německý jazyk-zeměpis. Vedle studia německého jazyka absolvovala taktéž víceměsíční jazykový pobyt v Bavorsku. Je to spolehlivá a pracovitá lektorka.

 

Lektorka francouzský a ruský jazyk

Jana Petráňová Jana vystudovala učitelský obor francouzský jazyk - ruský jazyk. Je to zkušená, spolehlivá lektorka francouzského jazyka a ruského jazyka.