Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Kurzy angličtiny pro mládež a dospělé

Homogenní skupinky 4 až 8 studentů od 15 let. Jazykové kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost a jsou zaměřeny na praktické využití anglického jazyka. Díky malému počtu účastníků je možné se pně koncentrovat na komunikaci a mluvení. To však neznamená, že jsou další jazykové dovednosti (psaní, porozumění, gramatická kompetence) opomíjeny. Studenti pracují s učebnicí řady English File. Tyto kurzy vedou jak čeští tak i rodilí mluvčí, osvědčuje se i model spolupráce dvou lektorů (český a rodilý) v jednom kurzu.

Pro tuto cílovou skupinu nabízíme i přípravné kurzy na zkoušky PET, FCE, CAE a maturitu - viz certifikační kurzy angličtiny. S přípravou na certifikační zkoušky FCE máme dlouholeté zkušenosti. Lektoři, a to především Michaela Srajerová a Stephen Crane, připravují studenty k vykonání FCE zkoušky s vysokou (takřka 100%) úspěšností.

Naše jazyková škola spolupracuje s Lepařovým gymnáziem, které pořádá FCE zkoušky přímo v Jičíně. Lektorka Markéta Crane úspěšně absolvovala certifikaci na nejvyšší jazykové úrovni C2 s výsledkem A, což jí opravňuje připravovat uchazeče na jazykové zkoušky CAE. Minimální počet studentů pro otevření kurzu jsou 3.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín