Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Kurzy angličtiny pro mládež a dospělé

Homogenní skupinky 4 až 8 studentů od 15 let. Jazykové kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost a jsou zaměřeny na praktické využití anglického jazyka. Díky malému počtu účastníků je možné se pně koncentrovat na komunikaci a mluvení. To však neznamená, že jsou další jazykové dovednosti (psaní, porozumění, gramatická kompetence) opomíjeny. Student pracují s učebnicí řady English File. Tyto kurzy vedou jak čeští tak i rodilí mluvčí, osvědčuje se i model spolupráce dvou lektorů (český a rodilý) v jednom kurzu.

Pro tuto cílovou skupinu nabízíme i přípravné kurzy na zkoušky PET, FCE, CAE a maturitu - viz certifikační kurzy angličtiny. S přípravou na certifikační zkoušky FCE máme dlouholeté zkušenosti. Lektoři, a to především Michaela Srajerová a Stephen Crane, připravují studenty k vykonání FCE zkoušky s vysokou (takřka 100%) úspěšností.

Naše jazyková škola spolupracuje s Lepařovým gymnáziem, které pořádá FCE zkoušky přímo v Jičíně. Lektorka Markéta Crane úspěšně absolvovala certifikaci na nejvyšší jazykové úrovni C2 s výsledkem A, což jí opravňuje připravovat uchazeče na jazykové zkoušky CAE. Minimální počet studentů pro otevření kurzu je 4.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín Jazykové Centrum Kouba, Komenského 398, Nová Paka