Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Vladimíra Karásková

teacher

Naše milá kolegyně Vlaďka je sympatická a příjemná lektorka, která je nedílnou součástí a oporou naší jazykové školy. Citlivě, s lehkostí a důsledností vede studenty individuálních i skupinových firemních kurzů.

Angličtinou se zabývá dlouhodobě. Vědomosti a zkušenosti, které vám může předat, získala studiem na North Hertfordshire College v Anglii, státní zkoušku z Angličtiny složila na Státní jazykové škole v Brně. Dále studovala v angličtině American culture studies, Gendre Studies, Media Studies na Katedře anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a na Aarhus Universitet v Dánsku. Se studenty ji pojí touha po nabývání nových vědomostí a radost z nabytých schopností.


Oblíbené/ý/á


Země: Dánsko (cizí lidé se zdraví ve výtahu, tóny žluté a modré ve Skagen jsou neuvěřitelné, Kristus na kříži ve Vikingských kostelech se usmívá :-)
Jídlo: pečená zelenina v zimě, ozobávání stromů a keřů v létě, větrník z Barevné cukrárny v Jičíně právě teď
Osoba: všichni moji drazí
Předmět: LR Discovery I 300 Tdi Sunseeker
Nápoj: voda z pramene a káva
Aktivita: interakce...
Citát: "Do be do be do be do be..." (Amit Goswami)
Ostatní: tanec a zpěv

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín