Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Kurzy angličtiny Jičín

Jazykové centrum Kouba najdete přímo v centru města Jičín. Výuka angličtiny pro veřejnost, probíhá v malých skupinkách na Husově ulici 79. V školním roce 2020/21 jsme pro vás připravili 27 veřejných kurzů nejrůznějšího zaměření. Svoji vstupní úroveň si můžete ověřit jednoduchým testem, zvolit si kurz a poslat nám poptávku. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na 724557738 nebo nás přímo vyhledat v kanceláři, na Husově třídě 79.

Podívejte se na naši nabídku kurzů angličtiny v Jičíně:

1. Kurzy angličtiny pro děti a mládež
Angličtina pro děti od 7 let má v naší jazykové škole dlouhou tradici. Již od mladšího školního roku se snažíme, aby výuku angličtiny pro děti vedli i rodilí mluvčí (od 6. třídy), neboť děti mají velkou schopnost napodobovat a jsou velmi přizpůsobivé. Jsme tak jedinou jazykovou školou v Jičíně, která takové kurzy angličtiny pro děti pořádá. Počet dětí v kurzu 5 až 10.

2. Kurzy angličtiny pro mládež a dospělé, příprava na certifikační zkoušky PET, FCE, CAE, CPE
Homogenní skupinky 4 až 8 studentů od 14 let. Jazykové kurzy slouží jako příprava na zkoušky PET, FCE, CAE, CPE a maturitu. S přípravou na certifikační zkoušky FCE máme dlouholeté zkušenosti. Lektoři, a to především Michaela Srajerová, Markéta Crane a Stephen Crane, připravují studenty k vykonání FCE zkoušky s vysokou (takřka 100%) úspěšností. Naše jazyková škola spolupracuje s Lepařovým gymnáziem, které pořádá FCE zkoušky přímo v Jičíně. Lektorka Markéta Crane úspěšně absolvovala certifikaci na nejvyšší jazykové úrovni C2 s výsledkem A, což jí opravňuje připravovat uchazeče na jazykové zkoušky CAE i CPE. Minimální počet studentů pro otevření kurzu jsou 3.

3. Kurzy angličtiny pro dospělé
V rámci našich jazykových aktivit organizujeme výuku angličtiny v Jičíně pro dospělé. Ve skupinkách je obvykle 4 až 8 studentů a tyto kurzy se konají od pondělí do čtvrtka v časech cca od 16:00-19:30 (po dohodě je možné i jiný čas). Minimální počet studentů pro otevření kurzu je 3. Našim klientům nabízíme výběr kurzů na úrovních A0-C2. Základní učebnicí je English File, v případě zájmu učíme i obchodní angličtinu. Výuku vedou zkušení lektoři. Vyzkoušejte angličtinu v Jičíně v našich učebnách na Husově třídě 79.

4. Certifikační kurzy angličtiny
Certifikační kurzy jsou zaměřeny na přípravu na certifikační zkoušky FCE, CAE popř. CPE. Minimální počet studentů pro otevření kurzu je 4. S přípravou na zkoušku FCE máme dlouholeté zkušenosti. Naši lektoři, a to především Michaela Srajerová, Markéta Crane a Stephen Crane, připravují studenty k vykonání FCE zkoušky s vysokou úspěšností.

5. Specializované kurzy angličtiny
V rámci našich jazykových aktivit organizujeme i doplňující výuku angličtiny v Jičíně pro veřejnost. Výuku povede zkušený a vystudovaný rodilý mluvčí Stephen Crane. Minimální počet studentů pro otevření kurzu je 3. Vyzkoušejte angličtinu v Jičíně v našich učebnách na Husově třídě 79.

Těšíme se na spolupráci s Vámi, těšíme se na Vás u nás na Husově 79, Jičín.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín