Jazykové kurzy a služby

V tabulce najdete celkem 25 veřejných skupinových kurzů nejrůznějšího zaměření. Svoje znalosti a jazykovou úroveň můžete ověřit jednoduchým testem. Vyberte si kurz, kontaktujte nás, nebo nám pošlete přihlášku.

Kurzy angličtiny pro děti
Kurzy angličtiny pro mládež
Kurzy angličtiny pro dospělé
Certifikační kurzy angličtiny
Specializované kurzy angličtiny
Kurzy němčiny
Kurzy španělštiny
Kurzy francouzštiny
Kurzy češtiny pro cizince
Individualní výuka
Videolekce

Podmínky kurzu

Ceny kurzů se pohybují od 2190 Kč do 3700 Kč podle délky, zaměření, počtu studentů v kurzu, popř nasazení lektorů (rodilý muvčí vs. český lektor). Přesná cena je uvedena u každého kurzu a je splatná k datumu 1. lekce příslušného kurzu na účet - viz kontakt - nebo hotově v naší kanceláři na Husově třídě. Délka lekce ve skupinových kurzech pro dospělé a mládež závisí na počtu studentů (s). Větší skupinky mají delší lekce (4s: 60 minut, 5s: 75 minut, 6s až 10s: 90 minut). Jazyková škola si vyhrazuje právo na změny v rozvrhu a v nasazení lektorů.

Organizujeme tyto druhy kurzů:

Dětské jazykové kurzy angličtiny pro děti od 3-7 metodou Wow English! Výuka je vedena pouze v angličtině a používá i interaktivní učebnice obohacené o výborná videa. Děti se baví a přirozeně opakují, co slyší.

Dětské jazykové kurzy angličtiny pro děti 3.-6. tříd jsou skvělou možností pro děti. Využívají kreativní, interaktivní a hravé formy výuky, které podporují rozvoj komunikačních dovedností. U dětí staršího školního věku - většinou od 7. třídy - přecházíme na koncepčnější výuku ve formě přípravných kurzů na certifikát PET (ponovu B1 Preliminary).

Kurzy pro mládež a dospělé ve veřejných kurzech probíhají buď individuálně, nebo v malých skupinkách po 3-8 účastnících v Jičíně na Husově ulici 79. Dle zájmu zařazujeme studenty do prvních přípravných kurzů.

Přípravné kurzy na Cambridge zkoušky pro mládež a dospělé FCE (ponovu B2 First), popř. CAE (C1 Advanced) nebo CPE (C2 Proficiency). Za vysokou úspěšností našich především mladých klientů stojí mnohaleté zkušenosti lektorů, kteří přípravné kurzy vedou.

Typ / Formát kurzu


Nabízíme výuku jazyků v těchto formách / typech kurzů: skupinové kurzy pro veřejnost, individuální kurzy pro veřejnost, skupinové kurzy pro firmy a individuální kurzy pro firmy, a to jak prezenční formou v našich učebnách na Husově 79 nebo online. Rádi Vám připravíme kurz na míru.

Přihláška

Svoji vstupní úroveň si můžete ověřit jednoduchým testem, zvolit si kurz a poslat nám přihlášku.

Rychlý Test Přihláška