Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Individualní výuka

Individuální výuku nabízíme našim firemním zákazníkům, široké veřejnosti a takyve formě doučování pro žáky a studenty základních, středních a vysokých škol. Výuka je vždy přizpůsobena potřebám zákazníka, a to jak počtem vyučovacích hodin týdně, tak zaměřením. Po prvních dvou zkušebních (placených) hodinách našeho zákazníka kontaktujeme, abychom se ujistili se, že styl, náplň i vedení výuky vyhovují.

Do našich kurzů jsme zařadili taky doučovaní anglického popř. německého jazyka. Obsahem kurzu je doplnění a dovysvětlení učiva probíraného na základní, střední nebo vysoké škole. Může se jednat jak o prezenční výuku u nás v učebnách jazykové školy v Jičíně, tak ionline výuku. Pro online výuku je možné využít naši novou aplikaci videolekce.

Cenu individuální výuky, kterou stanovujeme na základě upřesnění poptávky, vám radí sdělíme osobně u nás v kanceláři nebo i telefonicky popř. emailem.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín