Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Příměstský tábor

  srpen 2020

Po tříleté pauze jsme se rozhodli uspořádat příměstský tábor s angličtinou. Po úspěšných táborech na Prachově a okolí, kde se dobře osvědčovala prázdninová forma výuky spojená s pobytem v přírodě a to jak na zahradě, v lese nebo ve skalách, jsme tentokrát sáhli po trochu jiném formátu.

Již delší dobu jsme plánovali propojení některých aktivit Duhové medicíny s naší jazykovou výukou. Jako první projekt jsme zorganizovali ve dnech 7.-10.2020 příměstský tábor pod názvem „Člověk a zvířata“. Vedle tradičnějších forem výuky byl obsah zaměřen na jednoduché divadelní představení, pohyb a hudbu. Nechyběl ani pobyt v přírodě. Jednodenní výlet na farmu Bradlecké Lhotě.

Bohaté zkušenosti nám potvrzují, že zážitková forma výuky je vhodná především pro děti mladšího i staršího školního věku a zároveň zpestření prázdnin. Určitě i příští rok navážeme na ten letošní tábor a příměstský tábor opět zorganizujeme.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín