Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Doučování angličtiny a němčiny

Jazykové centrum Kouba nabízí také kurzy doučování angličtiny a němčiny. Jde o kurzy určené především žákům a studentům základních, středních a vysokých škol. Individuální forma výuky nám umožňuje reagovat přesně na jazykové potřeby každého studenta. Naše učebny najdete přímo v centru města - v Jičíně na Husově ulici 79 a ++ .

Pokud máte zájem o kurz doučování jazyka, zašlete nám prosím poptávku. Svoji vstupní úroveň si můžete ověřit jednoduchým testem. Můžete nás také kontaktovat telefonicky na 724 557 738 nebo nás přímo vyhledat v kanceláři Jičíně, na Husově třídě 79.

Obsahem kurzů doučovaní je doplnění a dovysvětlení učiva angličtiny nebo němčiny probíraného na základní, střední nebo vysoké škole. Může se jednat jak o prezenční výuku u nás v učebnách jazykové školy v Jičíně, nebo online výuku. Pro online výuku je možné využít naši novou aplikaci videolekce.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín