Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Klienti

Studenti ve veřejných kurzech

Zeptali jsme se našich klientů na spokojenost s jazykovými kurzy:
Ráda bych poděkovala za 3 roky výuky, které mi moc pomohly s přípravou na certifikát i s každodenním používáním angličtiny. Hlavně letošní kurz literatury mi dal spoustu kontextu k hodinám ve škole a moc mi pomohl s maturitními rozbory i přípravou k přijímacím zkouškám na vysokou školu.
Lucie, certifikační kurzy, kurz literatury
Jsem velice vděčná za přístup lektorů. Pro mě a mé dva syny odlišné způsoby a okruhy učení je výzva. Příprava 14letého syna na výuku v zahraničí v AJ a adaptace 12letého syna - autista s mentální retardací na to, že se ve světě mluví i jinak než česky. U něj byla výuka obzvlášť specifická, syn neudrží dlouho pozornost. A nakonec i trpělivost se mnou, abych si v zahraničí byla schopna koupit lístek na metro. Sama jsem na cizí jazyky nemotorná. Pravidelně jsem se anglicky učila naposledy na základní škole - jsem věčný začátečník s bloky se vyjádřit jinak než česky. Moc lektorům za jejich trpělivost děkuji.
Eva, individuální výuka
When I first came to your lesson, my English was at a very bad level and I truly believe that the biggest part of my knowledge of English I gained in your classes. Getting the FCE certificate was surely amazing and it is probably the top of my "English journey" for some time, but it is not the most important thing for me. I'm not afraid to speak and use English anymore, and that is the biggest success.
Sára, přípravný kurz FCE certificate
Jsem velmi spokojena. Vaši lektoři i kolegové - studenti v mém kurzu - mne ženou kupředu.
Libuše, studentka v kurzu NJ
Lektorka umí srozumitelně vysvětlit gramatiku a díky tomu jsem se během kurzu hodne zlepšila.
Iva, studentka v kurzu AJ

Naši firemní klienti


Jednou z našich hlavních aktivit je výuka jazyků pro firmy a to nejen v našich učebnách na Husově ulici 79, ale i přímo v sídle firmy. Této spolupráce si velmi vážíme. Našimi hlavními partnery jsou:

●  Hydra a.s. Jičín
●  Continental Automitove Czech s. r. o. Jičín
●  SanSwiss s. r. o. Jičín
●  RONALCR s.r.o. Jičín
●  GREENLOG s. r. o. Jičín
●  MASO Jičín s. r. o.
●  Deprag CZ a.s. Lázně Bělohrad
●  Vodohospodářská a obchodní společnost a. s. Jičín
●  Aveflor a.s. Budčeves
●  Mehler Technologies s. r. o. Lomnice nad Popelkou
●  Enika CZ s. r. o. Nová Paka


Hydra
K našim největším partnerům patří firma Hydra s.r.o.. Anglický a německý jazyk vyučujeme jak individuálně, tak ve skupinkách. Velmi si vážíme důvěry vedení firmy a naším cílem je i do budoucna udržovat vysokou kvalitu výuky.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín