Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Hana Voláková

teacher

Hanka působí v naší jazykové škole od září 2019, dokázala se rychle adaptovat a stala se velmi oblíbenou lektorkou, která vyučuje angličtinu online. Má dlouholeté zkušenosti s vedením skupinových a individuálních kurzů ve firmách (obecný i odborný jazyk), ale i kurzů pro veřejnost, s přípravou na maturitu nebo na jazykové zkoušky. Její kvalitní výuka se opírá nejen o odborné vzdělání (anglický jazyk vystudovala na FHS Západočeské univerzity v Plzni), ale svou angličtinu zdokonalovala opakovaně díky dlouhodobým i krátkodobým pobytům ve Velké Británii. Má citlivý přístup ke studentům, ve výuce se zaměřuje na jejich individuální potřeby, klade důraz na rozvoj komunikačních schopností. Nejde o to cizí jazyk učit, ale především aktivně používat a bavit se jím. V jejích hodinách mají studenti mnoho prostoru k seberealizaci, je empatická a usměvavá, ale dokáže být i náročná.

Oblíbené/á/ý


Země: Planeta Země
Osoba: každý, kdo má srdce na pravém místě (přestože je spíše vlevo:-)
Předmět: předmět zájmu
Nápoj: čaj
Aktivita: žití
Citát: "The arrow points only in the application that a living being makes of it." Ludwig Wittgenstein
Ostatní: Učit jazyk pro mě znamená pootevřít studentovi bránu do světa, ze kterého, když vstoupí, už nikdy nebude chtít odejít.

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín