Markéta Crane

teacher

Markéta je i přes své desetileté působení v jazykové škole stále stejný lektorský nadšenec. Své hodiny obohacuje poznatky získanými na vysoké škole, kde vystudovala obor Anglický jazyk pro odbornou praxi, ale i praktickými postřehy z každodenního styku s angličtinou. Jejími studenty jsou hlavně dospělí a dorost. Úspěšně připravila své studenty na zkoušky CPE, CAE a FCE.

Učí obecnou a obchodní angličtinu nejen v individuálních kurzech pro firmy, ale také v kurzech pro veřejnost. V posledních letech se zaměřuje hlavně na certifikační kurzy angličtiny, díky tomu že sama absolvovala zkoušku CPE (Certificate of Proficiency in English) úrovně C2 a jako správná lektorka si odnesla jedničku (A). Její znalosti, gramatika i výslovnost odpovídají úrovni rodilého mluvčího.

V současné době se kromě jiného věnuje aplikované bilingvní výchově své dcery Theodory. Co má Markéta na učení nejradši: „Když se se mnou začne student, kterého jsem učila před pár lety základy, sveřepě hádat v angličtině o jakémkoliv abstraktním tématu a ani mu nepřijde na obtíž, že mluví cizím jazykem". Zatím 100% úspěšnost studentů u Cambridge English Exams taky zahřeje na srdci.“

Markétiny záliby jsou vskutku nudně všední: četba, poslech podcastů, deskové a počítačové hry, sledování nezdravého množství Netlfixu a filmů v místním kině. Markéta učí úrovně: hlavně středně pokročilí – pokročilí (Intermediate – Proficient)

Oblíbené/á/ý


Země: Skotsko
Osoba: Laura Richards
Předmět: Dějepis
Nápoj: Gin&Tonic
Aktivita: Gaming
Citát: Everything happens for a reason.
Ostatní: Podcasty

Přihláška

Svoji vstupní úroveň si můžete ověřit jednoduchým testem, zvolit si kurz a poslat nám přihlášku.

Rychlý Test Přihláška