Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

Milan Kouba

ředitel

Ředitel jazykové školy, 1985-1990 studium UK učitelský obor Nj-Tv.Od října 1990 do června 1991 studoval na Sporthochschule Köln v Kolíně nad Rýnem jako Gasthörer. Od září do prosince 1992 strávil na Waldorfské škole v Schopfheimu (Schwarzwald), kde se mohl seznámit s principy Waldorfské pedagogiky. Od března do září 1993 cestoval po USA, kde kromě turistických cílů navštívil 5 vybraných Waldofských škol (Steiners School).

Od roku 1994 do 2007 pracoval jako překladatel a tlumočník z a do německého jazyka ve Škoda Auto v oddělení náhradních dílů. Vede kurzy němčiny pro středně pokročilé, pokročilé, dále vyučuje firemní kurzy popřípadě obchodní němčinu.


Oblíbené/á/ý


Země: EU
Osoba::Václav Havel
Jídlo: lasagne
Předmět: šálek kávy
Nápoj: pramenitá voda
Aktivita: čtení a hudba
Citát: Existují pouze 2 dny v roce, kdy nemůžeme udělat vůbec nic. Jedním je včerejšek a druhým je zítřek. Proto je dnešek tím správným dnem, kdy má člověk milovat, konat a žít. (Dalajláma)

Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín