Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies. Více

News


Instruktážní videa pro výuku angličtiny

srpen 2020

Připravili jsme a připravujeme pro vás krátká instruktážní videa pro výuku angličtiny nebo jen tak pro pobavení. Každý týden vám představíme 1-2 videa. Sledujte proto náš youtube kanál https://www.youtube.com/channel/UCbo3f1QkF1y1U3q5YsXdjwg
nebo Facebook popř. Instagram https://www.instagram.com/language.school.kouba


Příměstské tábory s angličtinou ve spolupráci s Duhovou medicínou

květen 2020

Člověk a zvířata – tábor s angličtinou
Termín: 7.- 10.7. 2020
Lektoři: Laďka Dlouhá a Vlaďka Karásková
Cílová skupina: pro žáky od ukončené 2.třídy
Cena: 2000 Kč

Čtyři dny, ve kterých si děti hravou formou rozšíří slovní zásobu, naučí se tvořit jednoduché věty a pustíme se i do vyprávění a divadelního ztvárnění jednoduchého příběhu. Jeden den tábora strávíme na farmě blízko Jičína.

Bubny a angličtina
Termín: 17.-21.8. 2020
Lektoři: Laďka Dlouhá, Vlaďka Karásková a Stephen Crane
Cílová skupina: pro žáky od ukončené 4.třídy
Cena: 2800 Kč

Zvuková stránka angličtiny je spojena s jiným přízvukem, se spojováním slov a hlavně vlastním rytmem řeči, který je jiný než v českém jazyce. Budeme využívat rytmu a hry, aby naše řeč plynula. Naučíme se jednoduché písně v angličtině, které doprovodíme na rytmické nástroje. Budeme mít možnost naše získané dovednosti vyzkoušet i s rodilým mluvčím.
Cena: 2800 Kč

Duhová medicína pořádá další tábory, které naleznete na duhovamedicina.cz


Od 11. 5. 2020 zahajujeme prezenční výuku

květen 2020

Od 11. 5. 2020 postupně zahajujeme prezenční výuku veřejných kurzů. Bližší informace obdrží účastníci kurzů ve formě SMS nebo emailu. Sledujete prosím naše webové stránky a facebook. Těšíme se na opětovné setkání s vámi. Team jazykové školy.


Od 26.3.2020 začínáme online výuku pro veřejné kurzy

březen 2020

Od 26.3.2020 začínáme online výuku pro veřejné kurzy. Sledujte prosím naše webové stránky a facebook, bližší informace obdržíte formou SMS. Děkujeme.


 4 záznamů / 15
Jazykové Centrum Kouba, Husova 79, Jičín